Turystyka w Zakopanym

Wolisz ujrzeć w wolnym czasie coś nowego? Odwiedzić miejsca, w których jeszcze przenigdy nie byłeś? O ile będziesz w Tatrach, weź pod uwagę sposobność wyjazdu na Słowację. Nie chodzi tu o kilkudniowe wyjazdy, na które będziesz musiał poszukiwać miejsca noclegu, ale o łatwy jednodniowy wypad. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz wyskoczyć na Słowację prywatnie, samodzielnie, ale możesz również korzystać z oferty biura, których pełno jest w samym Zakopanem i nie tylko.
Czym się kierować wybierając ofertę wycieczki? Każdy, kto korzystał już kiedyś z oferty biura podróży wie, że cena niekoniecznie jest najważniejsza. Sprawdźmy, co biuro w podanej cenie proponuje. Czy gwarantuje ubezpieczenie turystom, opiekę pilota wycieczki, czy uczestnicy będą poruszać się po Słowacji z przewodnikiem itp. Dalsze i bliższe wycieczki na Słowację również mogą różnić się ceną. Popytajmy znajomych, gospodarzy pensjonatu, w którym się zatrzymaliśmy, ma możliwość oni podpowiedzą nam, które wycieczki jednodniowe na Słowację cieszą się największym uznaniem pośród turystów.
A może by tak spływ Dunajcem? To również świetna metoda wypoczynku, wyjątkowo dla osób, które uwielbiają wypoczywać aktywnie. Dunajec to przepiękna rzeka, równie cudne jest jej otoczenie, którego nie da się spostrzec przeciwnie, jak jedynie z samej rzeki. O ile jeszcze przenigdy nie miałeś okazji w takim wypadzie uczestniczyć, spływ Dunajcem Zakopane i inne górskie miejscowości z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę. Wypróbuj tę formę wypoczynku, a nigdy nie zapomnisz tego, czego tu doświadczysz!

Więcej: spływ Dunajcem Zakopane.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s